HC ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ TİCARET Hasemek San.Sit. 1122.Cad. 1470.Sok. (Eski 685) No:17 Ostim ANKARA Tel: 0312 394 67 67 Fax: 0312 394 67 68
FİRMA PROFİLİ

2012 yılında Ankara'da kurulan firmamız, enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Başlıca çalışma konularımız, AG - OG Elektrik Malzemeleri, Pano-Şalt Malzemeleri,  Enerji Nakil Kabloları ve AG Panolardır.

Ankara'nın en önemli sanayi bölgesi olan İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan adresimizde, enerji sektörünün ihtiyaç duyduğu malzeme ve ekipmanları, hızlı bir şekilde temin etmesini sağlıyoruz.

"Kalite, başarının teminatıdır" ilkesinden hareketle satışını yaptığımız ürünlerin kaliteli, yüksek standartlarda, sağlam, emniyetli ve uzun ömürlü olması öncelikli prensibimizdir. HC Enerji, kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük ve kaliteye verdiği önem ile zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede enerji sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamız, alanlarında öncü markaların kalitesini kanıtlamış ürünlerini ekonomik fiyatlarla sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyacağız.
Vizyonumuz

  • Sektördeki deneyim ve bilgi birikimimizi işlerimize en doğru şekilde yansıtmak
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak
  • Çalışma alanımızdaki teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek, en yeni ve en güncel ürünleri sizlerle buluşturmak

Misyonumuz

  • Dürüst, güleryüzlü ve uzman ekibimizle başarılı işlere imza atmak
  • Bayiliğini yaptığımız markaları en iyi şekilde temsil etmek, kaliteden ödün vermemek
  • Satış sonrası destek hizmetlerimizle ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü teknik destek konusunda yardımcı olmak

Bizi Arayın
0312 394 67 67
Hakkımızda